לקוחות ממליצים

סרג'

"מדובר באישה מלאך שבמקרה היא גם עו"ד שטיפלה בתיק באופן יסודי והחלטי עמדה על רגליה האחוריות מול השופט ומול מע״מ. אני מאושר ושמח שבזכות המלאך הזה שוכנעתי שיש לא רק חוק אלא גם צדק. עו"ד קרן זרקו זמיר הפיחה בי שוב את האמונה שמי שמחפש ומשקיע מאמצים גם ימצא אותו."

קרא עוד

רונית אברג'יל

"ברצוני להודות מקרב לב על הטיפול האישי, היסודי, המקצועי והאדיב לו זכיתי ממך, מעו"ד גלית שאקי ומכל עובדי המשרד."

קרא עוד

עברון יצחק

"הואשמתי בעבירות שהעונש עליהן הוא מאסר בפועל וקנס כספי גבוה, ורק בזכות העקשנות של עו"ד זרקו זמיר להמשיך וללחוץ על התובעת להסתפק בקנס מזערי ואולי במאסר על תנאי, הצלחתי לקבל עונש מינימלי".

קרא עוד

הר-אל שפירא

"עו"ד זרקו זמיר נלחמה בעבורי כמו שהיא נלחמת בעבורה באופן אישי. מעולם לא פגשתי עו"ד שמתייחס באכפתיות רבה כל כך אל לקוחותיו, ממש כאילו היו בני משפחה"...

קרא עוד

רנד יוסי

"מקצועיות, התמדה, נחישות, רגישות, וצניעות הם מהיסודות החשובים ביותר באישיותו של עורך דין, ואותם מצאתי אצלכם. קבוצת עורכי דין המראים את הצד היפה והאנושי של המקצוע".

קרא עוד

אוריאל

"כבר בפגישתנו הראשונה הרגעת אותי והסברת במקצועיות, ביסודיות ועם המון סבלנות  על דרכי הפעולה שעלי לנקוט על מנת לצמצם נזקים.  בזכות הנכונות שלך להיפגש ולדבר עם גורמים רבים כגון פקיד השומה , תובע מס הכנסה ,רו"ח הצלחת למזער את כתב האישום שעמד כנגדי ולסיים את התיק בצורה נהדרת"

קרא עוד

טבצ'ניק אילן

"עזרתם לי להתמודד בגובה העיניים מול הרשויות, ולהצליח להוכיח שגם לאזרח הקטן יש סיכוי מול 'האח הגדול'. תודה על טיפול מקצועי ולויאלי, ושירות מסור וחסר פשרות!"

קרא עוד

אבי עזרא

"עורכת הדין קרן זרקו זמיר שהייתה בשבילי קרן האור היחידה להוציאני ממצבי הנפשי והמשפטי נלחמה עבורי כלביאה השומרת על גוריה בבית המשפט השלום ולא ויתרה ונלחמה עד אשר הגענו למחוזי"

קרא עוד

יחזקאל חיים

"אנשים הנקלעים למצב של כתב אישום פלילי חווים מצוקה וסערת רגשות, בייחוד כשאין להם דבר וחצי דבר עם השפה המשפטית. תודתי והערכתי מעומק הלב על אופן ניהול התיק בענייני, שנעשה במסירות, בהקפדה, במקצועיות מרובה... ובאנושיות".

קרא עוד

משה אינטרטור

"אני רוצה להודות לך מעומק ליבי,על היותך אדם נפלא, חם, אמפטי ומסור מעבר למקצועיות הרבה, השליטה והמומחיות בפרטים הקטנים ורזי הנהלים והפרוצדורות המשפטיות הראויים לכל שבח בפני עצמם".

קרא עוד

ג'רבי משה

"תודתי והערכתי הכנה בגין הטיפול בתביעה אל מול רשות המסים. היושר המקצועי, האמינות, המקצועיות והשירות – ראויים לשבח".

קרא עוד

ראובן ראובן

"ביום שהגעתי למשרדך הייתי שפוף, מבויש ושבור ולא ידעתי מה לעשות. כל עולמי חרב עלי והייתי במצב די נואש. לאחר שיחה ראשונית איתך תוך שאת משדרת רוגע קסום מחד, ומקצועיות מאידך, קיבלתי עידוד ומצב רוחי השתפר פלאים".

 

קרא עוד

גולדשטיין גיל

" קרן הצילה אותי מלשבת בכלא ! ...עו"ד קרן זרקו זמיר הינה בעלת מקצוע, מדריכה, מלווה, ותמיד משקיעה בלהסביר בשפה להדיוטות, והכל באופן מרגיע ומשרה בטחון, בתוך סיטואציה בה חרב המאסר מרחפת מעל הצוואר".

קרא עוד

בר ירון

"תודה כנה מעומק ליבי על הליווי האישי, על המסירות העצומה, על האכפתיות, על הסבלנות לאורך תקופה ארוכה ומטלטלת ומעל הכל על היותך אדם נפלא. פעלת כעצת קוהלת "שַׁלַּח לַחְמְךָ עַל פְּנֵי הַמָּיִם, כִּי בְרֹב הַיָּמִים תִּמְצָאֶנּוּ" - יישר כח!"

קרא עוד

קוגמן שיפרה

"הערכתי ותודתי הרבה על הטיפול המסור! על ההקשבה, האמפתיה, ההבנה והרצון לעזור, שבזכותם נסגר כתב האישום כנגדי במהירות וביעילות. נדיר למצוא בימינו אנשים טובים באמצע הדרך, שמוכנים לעזור במסירות כה רבה".

קרא עוד

לוי טל סימה

"הייצוג המשפטי לו זכיתי היה מקצועי ביותר ומהמעלה הראשונה. לא נחסך שום מאמץ עד אשר הוכרע הדין לטובתי וסגירת התיק. האנושיות, האמפתיה והייעוץ המקצועי הביאו אותי לזיכוי מלא תוך זמן קצר יחסית ובתיק מורכב ביותר".

קרא עוד

מנצהורי אסף

"עבודה נאמנה, מקצועית ומסורה! רגשי הערכה ותודה לעבודה המבוצעת במסירות תוך השקעה מיוחדת ומתן יחס אישי ואנושי. יחסי אנוש מעולים שראויים לכל שבח וכך גם השירות".

קרא עוד