הר-אל שפירא

לכול המעוניין לדעת ולשמוע,
היכרותי עם קרן הייתה מפתיעה ומפעימה. אני מכיר עורכי דין שהם גם חברים שלי, אך להכיר עורכת דין מהשורה, זו הייתה בעבורי הפתעה מכוננת. בעיות עם מערכת השלטון לא תמיד הינן קלות ובעיקר לא האפשרות לעמוד אל מול דין פלילי. עו"ד קרן זרקו זמיר, עשתה בעבורי ככול יכולתה על מנת לפתור אותי מהבעיות אליהן אני הכנסתי את עצמי ואין משנה הדבר אם בתום לב, בשל טעות, בשל חוסר תשומה לב ועוד.

תהיינה הסיבות אשר תהיינה, קרן מעולם לא שפטה אותי ולא ביקרה אותי על מצבי שהיה לא קל וזאת בלשון המעטה. היא נלחמה בעבורי כמו היא נלחמת בעבורה באופן אישי. מעולם לא עמדתי אל מול עורך דין כל שהוא, שמתייחס אל הלקוחות שלו כמו הם בני משפחה.

הרגשתי שאני נמצא בידיים הכי בטוחות בעולם ושהיא תעשה מעל ומעבר לכול הנדרש על מנת להביא אותי למצב בו ישרתי את ההדורים עם השלטונות (שלטונות המס) ועכשיו אני יכול ללכת לישון בשקט מכיוון שהעניין סודר לשביעות רצונם של כל הצדדים.

אם מישהו מעוניין בעורכת דין ישרה, הגונה, אנושית, מקצועית ויודעת את עבודתה, הרי מצא הוא את מבוקשו. אני יכול להכביר במילים, להמשיך ולכתוב על הקשר האישי, על מתן תשובה לכול בקשה, על יכולת ניהול מקצועית ועוד ועוד... אך לדעתי זה יהיה מיותר... מכיוון שאין מילים שיכולות לתאר את עבודתה של קרן. כה לחי לך קרן... היכרותי עימך לא רק הובילה לשינוי בהתנהלותי אל מול שלטונות המס, אלא שינוי ביכולת שלי להתמודד עם מצבים שאינם קלים במציאות החיים מכיוון שאני יודע שאפשר וגם ראוי לנצח. תודה מעומק הלב