כלים להתמודדות עם חקירה והליך פלילי

חקירות והליכים פליליים אינם לעבריינים בלבד. גם עבירות מס טכניות הנעשות ללא כוונה פלילית להעלים הכנסות – עשויות להוביל לענישה חמורה ולעתים אף למאסר. גם במקרים בהם לא נעברה כל עבירה, טקטיקות חקירה שונות עשויות לגרום לכם להצטייר כחשודים או להפוך חשוד לעבריין בעל כורחו.

גם אם לא העלית בדעתך מעולם לעבור עבירה, ובוודאי אם כבר ביצעת עבירות, חשוב להיות ערוכים להתמודדות עם ביקורת, חיפוש, חקירה, פסילת ספרים, שומות ועוד.

מידע מקיף ומעודכן למצבי חקירה והליך פלילי

כמשרד מומחה וניסיון מצטבר של 12 שנים בתחום המסים, אנו רואים עצמנו כמחויבים לספק מידע עדכני ועכשווי אודות המתרחש בעולם זה, על היבטיו הפליליים והאזרחיים, עם התייחסות מיוחדת גם לעבירות כלכליות המשיקות לתחום.

עד כה פרסמנו עשרות מאמרים בקטגוריות מגוונות של עולם המסים, ואנו פועלים כל העת להביא אליכם תכנים חדשים ומעודכנים אשר עשויים לסייע לכם להיערך ולהתמודד באופן חכם יותר באם תידרשו לכך בעתיד.
חלק ממאמרים אלו כוללים מידע על זכויותיכם, כללי "עשה ואל תעשה", טיפים להתנהלות מול חוקרים או מבקרים, פירוט חובות המחפש או החוקר על פי חוק ועוד.

קראו עוד על הכלים העומדים בפניכם:

  • ההבדלים בין סוגי עבירות המס ועל דרכי ההתמודדות עמן – לחצו כאן
  • כיצד להימנע מעבירות מס טכניות? לחצו כאן
  • פתרונות משפטיים יצירתיים העשויים למנוע הרשעה פלילית – לחצו כאן
  • מתי חלה התיישנות על עבירות מס? לחצו כאן

מעוניינים במידע נוסף אודות התנהלות נכונה במקרי חיפוש, חקירה ופסילת ספרים?
הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו את המדריך המלא למייל.

אודות המשרד

משרד עו"ד זרקו זמיר מומחה בפתרון סוגיות מורכבות מעולם המסים, ובעל ניסיון עשיר ביעוץ וייצוג בתיקי מס על היבטיהם הפליליים והאזרחיים. אנו מיומנים בתחום העבירות הכלכליות (צווארון לבן, הלבנת הון ועוד) ובליווי הליכי גילוי מרצון, קנס מנהלי וכופר.

המשרד משלב ניסיון וידע מקצועיים בטיפול בסוגיות מורכבות, תוך מזעור סיכונים וזירוז תהליכים, יחד עם שירות אישי ומסור הקשוב ללקוח, והמספק מעטפת ביטחון והכוונה החל משלבי חשד, מעצר וחקירה – ועד לסיום כלל ההליכים.

ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת.

נכתב ע"י