עבירות מס של מפורסמים

עבירות מס של מפורסמים זוכות בשנים האחרונות לחשיפה תקשורתית רחבה. פרשיות מס של זמרים, שחקנים וידוענים אחרים נחשפות בזו אחר זו ומובילות למחול שדים, גם אם האדם המפורסם הינו עדיין בגדר חשוד.

אופי העבירות או החשדות סובב לרוב סביב העלמת הכנסות או הגשת חשבוניות פיקטיביות. מדובר בקהל החשוף לעסקאות בהיקפים גדולים ברמה היומיומית, ופעמים רבות הוא ניצב בפני פיתוי לא פשוט להגדיל את הרווחים על ידי התחמקות מדיווח לרשות המסים – ובקלות יחסית. על אלה נוספים פיתויים בצורת מתנות או "הנחות סלב" בתמורה לפרסום, כפי שאירע בפרשת בר רפאלי.

כיצד מומלץ להתנהל במקרה של חשד לעבירות מס?

אופיים המורכב של תיקי מס דורש התנהלות בזהירות ובחוכמה: ההתמודדות מול הזירה התקשורתית ותדמית הידוען, ההשפעה של הדברים על דעת הקהל, המשך העיסוק במקצוע תוך כדי ההליך והמצב הרגשי הייחודי בו שרוי הלקוח לאור חשיפתו – כל אלה משמעותיים מאוד בכל הקשור לפגיעה האפשרית בשמו ובעתידו המקצועי, ודורשים התמחות ותשומת לב מיוחדים.

במקרים אלה קיימת חשיבות רבה מאוד להתנהל בצורה מקצועית ונבונה בכל המישורים, מתוך הבנה כי הפגיעה במותג ובסביבתו הינה משתנה העשוי להשתלב גם בשיקולים המשפטיים השונים ובניהול התיק.

משרדנו מעניק ביטחון לכל אחד מלקוחותינו ומלווה אותם באופן אישי ודיסקרטי, תוך התבוננות רחבה ואסטרטגית המתייחסת להיבטים משפטיים ותדמיתיים במשולב. נסיוננו העשיר בתחום המסים מאפשר לנו להתנהל בזהירות, ביצירתיות ובתחכום – ואנו נעמוד לרשותכם ולצדכם לכל אורך התהליך.

לקריאה נוספת של מאמרים שלנו בתחום זה – לחצו כאן

לקריאת התייחסויות שלנו באמצעי התקשורת בתחום זה – לחצו כאן

אודות המשרד

משרד עו"ד זרקו זמיר מומחה בפתרון סוגיות מס מורכבות ובעל ניסיון של יותר מ-12 שנים בתחום. אנו מספקים שירותי יעוץ וייצוג בתיקי מס פליליים ואזרחיים, עבירות כלכליות (צווארון לבן, הלבנת הון ועוד) ובליווי הליכי גילוי מרצון, קנס מנהלי וכופר.

אנו מייצגים את לקוחותינו תוך מזעור סיכונים וזירוז תהליכים, יחד עם שירות אישי, מסור וקשוב, המספק לו מעטפת ביטחון והכוונה החל משלב החשד, המעצר או החקירה, ועד לסיום כלל ההליכים.

ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת.

נכתב ע"י